Wedstrijden 1e ronde Zuid-Holland Korfbal Cup 2017/2018

Dinsdag 24-10-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

19.00 u

Nikantes D1-Merwede D1

Sportgebouw Campus Hoogvliet,Campusplein 8, 3192 CD Rdam

19.15 u

Dubbel Zes D1 – WION D1

Sporthal Houtrust, Laan van Poot 22 , 2566 EC Den Haag.

20.00 u

Nikantes 1-Merwede 1

Sportgebouw Campus Hoogvliet,Campusplein 8, 3192 CD Rdam

20.30 u

Dubbel Zes 1 – WION 1

Sporthal Houtrust, Laan van Poot 22 , 2566 EC Den Haag.

Woensdag 25-10-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

18.30 u

GKV (H) D1 – Meervogels D1

Sporthal Overbosch, Vlaskamp 3, 2592 AA Den Haag

18.45 u

NIO D1 – ODO D1

Sporthal Wilgenring,Melanchtonweg 70,3052 KV Rotterdam

19.00 u

VEO D1 – GKV/Enomics D1

Sporthal Essesteijn,Elzendreef 20,2272 EB Voorburg

19.00 u

Korbatjo D1 – HKC D1

Sporthal de Boogerd,Hortensiastraat 5, 3261 BG Oud Beijerland

20.00 u

GKV (H) 1 – Meervogels 1

Sporthal Overbosch, Vlaskamp 3, 2592 AA Den Haag

20.00 u

NIO 1 – ODO 1

Sporthal Wilgenring,Melanchtonweg 70,3052 KV Rotterdam

20.00 u

VEO 1 – GKV/Enomics 1

Sporthal Essesteijn,Elzendreef 20,2272 EB Voorburg

20.00 u

Korbatjo 1 – HKC 1

Sporthal de Boogerd,Hortensiastraat 5, 3261 BG Oud Beijerland

Donderdag 26-10-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

19.00 u

Ventura Sport D1- Velocitas D1

Apollo Sportcentrum, Sportlaan 4, 3291 TN Strijen

19.00 u

ACKC D1 – Korbis D1

Sporthal de Jager, Parallelweg 35 4283 GR Giessen

19.00 u

Weidevogels D1 – Albatros D1

SRC Rottemeren,Kooilaan 1a, 2665 KR Bleiswijk

19.00 u

DVS’69 D1 – Oranje Wit D1

Sophiahal, Sophiapromenade 9, 3344 PL Hendrik Ido Ambacht

19.15 u

Good Luck D1 – Feijenoord D1

Rec.Centr.De Staver,Olympiaweg 32,3245 DL Sommelsdijk

20.00 u

Weidevogels 1 – Albatros 1

SRC Rottemeren,Kooilaan 1a, 2665 KR Bleiswijk

20.15 u

ACKC 1 – Korbis 1

Sporthal de Jager, Parallelweg 35 4283 GR Giessen

20.30 u

Ventura Sport 1- Velocitas 1

Apollo Sportcentrum, Sportlaan 4, 3291 TN Strijen

20.45 u

Good Luck 1 – Erasmus 1

Rec.Centr.De Staver,Olympiaweg 32,3245 DL Sommelsdijk

Zaterdag 28-10-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

16.45 u

KOAG D1 – IJsselvogels D1

Sporthal Kwaard College,Groene Wetering 2, 2922 CX Krimpen ad IJ

18.00 u

KOAG 1 – IJsselvogels 1

Sporthal Kwaard College,Groene Wetering 2, 2922 CX Krimpen ad IJ

Maandag 30-10-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

18.00 u

Maassluis D1 – Nieuwerkerk D1

Wethouder Smithal , Westeinde 96, 3146 BZ Maassluis

20.45 u

Maassluis 1 – Nieuwerkerk 1

Olympiahal, Rozenlaan 2, 3142 NN Maassluis

Dinsdag 31-10-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

19.15 u

Sperwers D1- Vitesse (B) D1

Sporthal de Sportmotor,Jan Ligthartstraat 95,3083 AL Rotterdam

20.30 u

Sperwers 1- Vitesse (B) 1

Sporthal de Sportmotor,Jan Ligthartstraat 95,3083 AL Rotterdam

Donderdag 2-11-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

18.15 u

Kinderdijk D1 – Gemini D1

Sporthal Blokweer,Sportlaan 3,2951 HL Alblasserdam

19.15 u

Kinderdijk 1 – Gemini 1

Sporthal Blokweer,Sportlaan 3,2951 HL Alblasserdam

19.15 u

RWA D1- KCC/SO natural D1

Sporthal Rhoon, Stationsweg 1,3161 GH Rhoon

20.15 u

RWA 1- KCC/SO natural 1

Sporthal Rhoon, Stationsweg 1,3161 GH Rhoon

Vrijdag 3-11-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

18.30 u

Movado D1 – ADO (‘sG) D1

Sporthal Oranje Wit (hal 1), Nieuwe Noordpolderweg5,3312 AD Dordrecht

20.45 u

Movado 1 – ADO (‘sG) 1

Sporthal Oranje Wit (hal 1), Nieuwe Noordpolderweg5,3312 AD Dordrecht

Maandag 6-11-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

19.00 u

Dijkvogels D1 – KCR D1

Sportcentrum Maasdijk,Lange Kruisweg 44F,2676 BM Maasdijk

19.00 u

Twist D1 – Valto D1

Westwijkhal,Floris de Vijfdelaan 35, 3132 HK Vlaardingen

20.15 u

Twist 1 – Valto 1

Westwijkhal,Floris de Vijfdelaan 35, 3132 HK Vlaardingen

21.00 u

DVS’69 1 – Oranje Wit 1

Sophiahal, Sophiapromenade 9, 3344 PL Hendrik Ido Ambacht

Dinsdag 7-11-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

18.00 u

Conventus D1 – ONDO (‘sG) D1

Sporthal Develstein,  Develsingel 7a, 3333 LD Zwijndrecht

19.00 u

OZC D1 – HKV/Ons Eibernest D1

Sporthal De Enk,Enk 134,3075 VC Rotterdam

19.15 u

Refleks D1 – PKC/SWK Groep D1

Sportcentrum De Schilp,Schaapweg 4,2285 SP Rijswijk

20.15 u

OZC 1 – HKV/Ons Eibernest 1

Sporthal De Enk,Enk 134,3075 VC Rotterdam

20.30 u

Refleks 1 – PKC/SWK Groep 1

Sportcentrum De Schilp,Schaapweg 4,2285 SP Rijswijk

21.00 u

Dijkvogels 1 – KCR 1

Sportcentrum Maasdijk,Lange Kruisweg 44F,2676 BM Maasdijk

21.30 u

Conventus  – ONDO (‘sG) 1

Sporthal Develstein,  Develsingel 7a, 3333 LD Zwijndrecht

Woensdag 8-11-2017
Tijd Wedstrijd Locatie

19.00 u

Triade D1 – Vriendenschaar (H) D1

sporthal de Ooievaar, Ambachtsweg 34, 2964 LG Groot Ammers 

20.00 u

Triade 1 – Vriendenschaar (H) 1

sporthal de Ooievaar, Ambachtsweg 34, 2964 LG Groot Ammers 

Most valuable suppliers