1e ronde 2017/2018

Dinsdag 24-10-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
19.00 u Nikantes D1-Merwede D1 1 – 17
19.15 u Dubbel Zes D1 – WION D1 8 – 7
20.00 u Nikantes 1-Merwede 1 6 – 41
20.30 u Dubbel Zes 1 – WION 1 8 – 16
Woensdag 25-10-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
18.30 u GKV (H) D1 – Meervogels D1  1 – 17
18.45 u NIO D1 – ODO D1  1 – 22
19.00 u VEO D1 – GKV/Enomics D1  5 – 21
19.00 u Korbatjo D1 – HKC D1  1 – 13
20.00 u GKV (H) 1 – Meervogels 1  22 – 26
20.00 u NIO 1 – ODO 1  18 – 19
20.00 u VEO 1 – GKV/Enomics 1  15 – 19
20.00 u Korbatjo 1 – HKC 1  15 – 28
Donderdag 26-10-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
19.00 u Ventura Sport D1- Velocitas D1  0 – 28
19.00 u ACKC D1 – Korbis D1 3 – 7
19.00 u Weidevogels D1 – Albatros D1 3 – 29
19.00 u DVS’69 D1 – Oranje Wit D1 5 – 22
19.15 u Good Luck D1 – Feijenoord D1 7 – 6
20.00 u Weidevogels 1 – Albatros 1 21 – 29
20.15 u ACKC 1 – Korbis 1 9 – 13
20.30 u Ventura Sport 1- Velocitas 1 13 – 21
20.45 u Good Luck 1 – Erasmus 1 9 – 16
Zaterdag 28-10-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
16.45 u KOAG D1 – IJsselvogels D1   6 –  5
18.00 u KOAG 1 – IJsselvogels 1  17 –  7
Maandag 30-10-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
18.00 u Maassluis D1 – Nieuwerkerk D1   6 – 18
20.45 u Maassluis 1 – Nieuwerkerk 1  24 – 21
Dinsdag 31-10-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
19.15 u Sperwers D1- Vitesse (B) D1   0 – 33
20.30 u Sperwers 1- Vitesse (B) 1  11 – 25
Donderdag 2-11-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
18.15 u Kinderdijk D1 – Gemini D1  28 –  0
19.15 u Kinderdijk 1 – Gemini 1  23 –  6
19.15 u RWA D1- KCC/SO natural D1   8 – 13
20.15 u RWA 1- KCC/SO natural 1  17 – 23
Vrijdag 3-11-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
18.30 u Movado D1 – ADO (‘sG) D1  11 –  7
20.45 u Movado 1 – ADO (‘sG) 1  23 – 16
Maandag 6-11-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
19.00 u Dijkvogels D1 – KCR D1   9 – 8
19.00 u Twist D1 – Valto D1   3 – 18
20.15 u Twist 1 – Valto 1  17 – 19
21.00 u DVS’69 1 – Oranje Wit 1  11 – 24
Dinsdag 7-11-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
18.00 u Conventus D1 – ONDO (‘sG) D1   4 – 21
19.00 u OZC D1 – HKV/Ons Eibernest D1   6 –  3
19.15 u Refleks D1 – PKC/SWK Groep D1   9 – 12
20.15 u OZC 1 – HKV/Ons Eibernest 1 23 – 35
20.30 u Refleks 1 – PKC/SWK Groep 1 10 – 23
21.00 u Dijkvogels 1 – KCR 1 10 – 29
21.30 u Conventus  – ONDO (‘sG) 1 22 – 21
Woensdag 8-11-2017
Tijd Wedstrijd Uitslag
19.00 u Triade D1 – Vriendenschaar (H) D1   2 – 31
20.00 u Triade 1 – Vriendenschaar (H) 1  15 – 27
Most valuable suppliers